Free PDF downlods

Stáhněte si PDF příručku

Zorientujte se v problematice i jejím řešení. Najdětu tu nejvhodnější cestu pro vás i vaše pracoviště.

INVENTURA ÚTOKŮ

Pokud jste si nevyplnili on-line dotazník a chcete si jej projít v klidu doma nebo jej někomu předat v tištěné podobě, využíjte této inventury. Zjistěte s jakými formami šikany se setkáváte, nezapomeňte vyplnit také četnost a pokud víte o kolegovi, který má stejnou zkušenost, neváhejte ho požádat o vyplnění. Čím více vás bude, tím lépe. Ja pracovat s inventurou se dozvíte u základních postupů.

ZÁKLADNÍ POSTUPY

Základní postupy vám umožní projít situací krok za krokem. Připravit se na to, co obvykle šikanu provází. Pokuste se vše píseně zaznamenávat a následovat naše doporučení, byť vám nemusí dávat na první pohled smysl a zdají se být jednoduché. Později pochopíte, proč dorporučujeme nahrávat schůzky, dělat písemné záznami, evidovat situaci, dát si časový limit apod. Věřte, že jsme vybrali ty hlavní a základní body, které vám mohou řešení a eliminaci šikany usnadnit.

DOPORUČENÍ ZAMĚSTNAVATELI

Inventuru máte vyplněnou, osvojili jste si základní postupy a vyzkoušeli naše doporučení. Pokud nevíte, jak dát vědět vašemu zaměstnavateli o tom, že se cítíte šikanovaní, můžete použít tento dokument. Nicméně bez inventury a seznámením se základními postupy tak nečiňte. Nejdříve se připravte, a pak komunikujte s vedením. Věřte, že to má své odůvodnění. Nikdy nevíte, kdo nebo co za šikanou doopravdy stojí a mít v ruce argumety se vždy vyplatí, i když je z rukou nedáte.

Nenechte si ujít…

Ke stažení - organizace

Jedinečné workbooky, příručky s návody, dotazníky, mobbing free manuál, deník resilience. Nenechte si ujít.  Tito průvodci vás mohou velmi prakticky přivést ke změně, pokud jdete cestou sám.

Vzdělávací programy a kurzy

Předejděte základním chybám. Připraveným štěstí přeje a změna je jen ve vašich rukou. Inspirujte se příběhy druhých, využijte naší expertizy a osvojte si jedinečné know how na našich kurzech, živě i on-line.

Osobní konzultace

Každá situace je specifická, pracoviště i lidé jedineční a takový je i náš přístup. Jen vy víte, co může pomoci, ale s námi na to můžete přijít dříve. Pomůžeme vám rychle a efektivně zmapovat situaci, získat nadhled a ukázat směr.

unlock free PDF

You have Successfully Subscribed!

Free PDF download

You have Successfully Subscribed!

Stáhněte si PDF

You have Successfully Subscribed!

Stáhněte si PDF

You have Successfully Subscribed!